www.jusuteise.lt
   [Apie mus] [Paslaugos] [E - konsultacija] [Nuorodos]
 
 • Fiziniams asmenims
 • Juridiniams asmenims
 • Teisinės konsultacijos ir paslaugos
 • Skolų prevencija ir administravimas
 • Paslaugos elektroniniam verslui
 • Visų rūšių įmonių steigimas, pertvarkymas
 •  
  Skolų prevencija ir administravimas


  Skolų išieškojimas

   

  Labai dažnai, įmonei prekes ar paslaugas parduodant su atidėtu mokėjimu, neišvengiamas ir skolų susiformavimas. Bandydami skolą susigrąžinti patys, Jūs gaišite savo laiką, be to, tai sudėtingas, varginantis, specialių ir teisinių žinių bei įgūdžių reikalaujantis procesas. Todėl mūsų Įstaiga siūlo pagalbą sugrąžinant Jums Jūsų pinigus. Tai padarys kvalifikuoti teisininkai, išmanantys šio darbo principus.

   

  Spaudas

   

  Tai viena iš prevencinių skolų susidarymo priemonių. Naudodamiesi mūsų spaudu Jūs ženkliai sumažinsite laiku neapmokamų sąskaitų skaičių. Spaudas  sąskaitoje primins Jūsų klientui, kad laiku neatsiskaičius įsiskolinimo administravimą gali perimti mūsų Įstaiga. Ši paslauga – efektyvi finansinių atsiskaitymų kontrolės priemonė.

   

  Teisinė pagalba ir konsultacijos

   

  Siekiant išvengti galimų nuostolių ir Jūsų laiko gaišimo, labai svarbu, kad sutartis su pirkėju būtų kompetetingai teisiškai paruošta ir įforminta, ypač tais atvejais, jei skolos išieškojimą tektų nukreipti teisminiu keliu. Mes suteiksime teisinę pagalbą ir konsultacijas sutarčių rengimo klausimais. Kiekvienu konkrečiu atveju konsultuosime dėl galimų ir optimaliausių skolų susigrąžinimo būdų. Tačiau kartais klientai net ir po įspėjimų ar derybų vengia atsiskaityti. Matydami, kad tikslingiausias yra teisminis skolos susigrąžinimo būdas, patarsime kreiptis į teismą, parengsime ir sutvarkysime su tuo susijusius dokumentus. Klientui pageidaujant, teisme atstovaus advokatas.

   
  Įsiskolinmus išieškome pagal vienkartinius pavedimus arba pasirašome ilgalaikes bendradarbiavimo sutartis.
   
   
   
   
  Kontaktai:
  VšĮ "Teisinės konsultacijos"
  TEISINIŲ PASLAUGŲ BIURAS
  K.Donelaičio g. 77-4, 44249 Kaunas
  Tel. +370 633 12344
  Mob. tel. +370 698 45301
  Tel./faks. +370 37 203076
  El. paštas: info@jusuteise.lt
   

   

   
     
   
  TEISINIŲ PASLAUGŲ BIURAS
  © VšĮ "Teisinės konsultacijos" 2006 - 2014